העקרונות המובילים בשבילים
התמחות בשיקום נוירולוגי

אנו מעסיקים אך ורק מטפלים בעלי ניסיון ספציפי ואהבה לתחום, שנבחרו בקפידה רבה.

 

אנו מתמחים בשיקום מטופלים הסובלים מפרקינסון, אירועים מוחיים, מחלות ניווניות , חבלות ראש וירידה תפקודית. אנו מאמינים שנדרשים ידע רב וניסיון, לצד ראייה רחבה, יכולת בין אישית גבוהה ומידה לא מבוטלת של יצירתיות להשגת הצלחה מרבית בטיפול.

מטרת השיקום היא לעזור לאדם להצליח להגיע לתפקוד מיטבי ככל הניתן.

מעטפת טיפולית רב מקצועית

הצוות שלנו כולל מטפלים מוסמכים בתחומי פיזיותרפיה, ריפוי בעיסוק, קלינאות תקשורת, פסיכולוגיה וכן רופאים יועצים.

אנו מייצרים עבור כל מטופל מעטפת טיפולית מותאמת אישית העונה על צרכיו הטיפוליים. הצוות ב"שבילים" כולל מטפלים מוסמכים בתחומי פיזיותרפיה, ריפוי בעיסוק, קלינאות תקשורת, פסיכולוגים ורופאים יועצים. עבור כל מטופל מותאם תמהיל טיפולים ייחודי, כאשר כלל המטפלים נמצאים בקשר זה עם זה ופועלים תוך תיאום ועבודת צוות.

טיפול בבית המטופל

טיפול ביתי מאפשר התמודדות עם אתגרים אמיתיים.

 

 

מטרתנו היא לזהות ולסייע באיתור מכשולים והתאמת הסביבה הביתית. מטופלים שהניידות קשה ומורכבת עבורם זקוקים בד"כ למספר טיפולים בשבוע, כך שקבלת הטיפול במקום מגוריהם משפרת משמעותית את איכות חייהם, וכן משפרת את ההיענות לטיפול.

ליווי משפחת המטופל

הדרכה ומתן מידע מקצועי, סיוע והכוונה בעבודה מול גופים ומוסדות נוספים.

 

למטופל עם פגיעה נוירולוגית צרכים מורכבים ותובעניים הדורשים את התגייסות הסובבים אותו ומשנים באופן ניכר את אורח החיים של הנוגעים בדבר. אנו רואים בבני המשפחה חלק בלתי נפרד מהטיפול ורואים צורך לספק להם כלים, הכוונה ותמיכה בתהליך השיקום וההתמודדות המשפחתית.

המייסדים
תמונה של אור קיבריק

אור קיבריק

פיזיותרפיסט מוסמך (BPT)בעל מומחיות בשיקום פגיעות ומחלות נוירולוגיות, מייסד ומנהל את מרכז 'שבילים' בשיתוף עם מורן דורפמן. בעבר פיזיותרפיסט בכיר ומדריך קליני ב'בית לוינשטיין'. עובד עם מבוגרים וילדים הסובלים מחבלות ראש, אירועים מוחיים, מחלות ניווניות ומצבים נוירולוגיים שונים, וכן עוסק במחקר בתחום השיקום הנוירולוגי.

תמונה של מורן

מורן דורפמן

פיזיותרפיסטית מוסמכת (MPT) בעלת מומחיות בשיקום פגיעות ומחלות נוירולוגיות, מייסדת ומנהלת את מרכז "שבילים" בשיתוף עם אור קיבריק. בעבר חוקרת במרכז לחקר ההליכה והקוגניציה ביחידה להפרעות תנועה של במחלקה הנוירולוגית בבית חולים איכילוב, ופיזיותרפיסטית בבית חולים "לוינשטיין". עובדת עם מבוגרים וילדים הסובלים ממחלות נוירו- דגנרטיבית ,חבלות ראש, אירועים מוחיים, מחלות ניווניות ומצבים נוירולוגיים שונים, וכן עוסקת במחקר בתחום הפרעות הליכה, ניידות וקוגניציה

Shopping Basket

לכל שאלה דברו איתנו!

או השאירו פרטים ונחזור אליכם!

לכל שאלה דברו איתנו!

או השאירו פרטים ונחזור אליכם!